Antics
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Antics

forum aliancie Antics
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Registrácia

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
oswy
Admin
Admin
oswy


Počet príspevkov : 38
Age : 33
Registration date : 20.04.2008

Registrácia Empty
OdoslaťPredmet: Registrácia   Registrácia Icon_minitimeNe apríl 20, 2008 3:11 pm

!!!*Pokiaľ nieste registrovaný nevidíte žiadne dôlezite diskusie na fóre*!!!

------------
Registrácia:
------------

1.) Kliknite na Registrácia
2.) Odkilknite že súhlasite s týmito podmienkami
3.) Zadajte vaše meno, e-mail, heslo
MENO: take iste ako na traviane!
4.) Budete vyzvaný na znovuzadanie hesla.
5.) Týmto sa pre vás registrácia končí... Aby ste sa mohli prihlásiť musím aktivovať váš účet. Keď budem online aktivujem ho...
Preto by ste mali napísať správu na Traviane hráčovy Jack88, alebo Oswy, že ste sa registrovali na fóre nech vás aktivuje!
!!!Ak mi tu správu na Travian nepošlete neaktivujem vás = je to kvôli našej bezpečnosti.!!!
6.) Akonáhle vás aktivujem môžete naplno využíať fórum. Som často online tak nestresujte!
7.) Už len dúfam že toto fórum výrazne prispeje ku vzájomnej spolupráci a napredovaní v Antics
8.) Odpíšem vám cez Travian akonáhle som vás úcet aktivovala --> potom sa môžete prihlásiť.
9.) Prihlasuje sa cez Prihlásiť (nachádza sa pod našim logom)
10.) Fórum je zatiaľ trošku prázdne, ale pomaly a isto sa už rozbieha - návrhy/texty mi posielajte na Oswy, alebo rovno do fora.
11.) Áno to s tým, že mi máte napísať správu o tom, že ste sa už zaregistrovali tam nieje pre srandu...!
12.) Naozaj to tam nieje pre srandu!!! Ja nie som jasnovidec, aby som vás aktivovala bez toho, aby som vedela o tom, že už ste sa regli...
_________________
Návrat hore Goto down
https://antics.forumsk.com
majclik
Admin
Admin
majclik


Počet príspevkov : 547
Registration date : 20.04.2008

Registrácia Empty
OdoslaťPredmet: Re: Registrácia   Registrácia Icon_minitimeUt apríl 22, 2008 8:15 pm

Ještě k tomu oznámení registrace. Můžete psát samozřejmě i mě, ale pokud nenapíšete, já vás jen tak z dobrý víry, že nejste špeh aktivovat nebudu!
Návrat hore Goto down
http://download4you.estranky.cz/
 
Registrácia
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Antics :: Pre neregistrovaných :: Registrácia !!! ČTĚTE !!!-
Prejdi na: